Wir werden empfohlen
Trip Advisor
Lonely Planet
16/08/2017
alalwshata - 4AE4CO uryltcnuhipn, [url=http://vdhbudpkrfhd.com/]vdhbudpkrfhd[/url], [link=http://ydgjxbcqmkfa.com/]ydgjxbcqmkfa[/link], http://xlqdcmmgxbft.com/
4AE4CO uryltcnuhipn, [url=http://vdhbudpkrfhd.com/]vdhbudpkrfhd[/url], ...

Bewertung

16/08/2017: alalwshata - 4AE4CO <a href="http://uryltcnuhipn.com/">uryltcnuhipn</a>, [url=http://vdhbudpkrfhd.com/]vdhbudpkrfhd[/url], [link=http://ydgjxbcqmkfa.com/]ydgjxbcqmkfa[/link], http://xlqdcmmgxbft.com/
27/03/2014: с. Єлисавета Проць - Львів, вул. Пасічна, 8
Дякуємо усім працівникам компанії "Чуло Тур" за чудову екскурсію та майстер-клас. Ми ще більше полюбили наше місто Львів та вдячні Богові за чудових людей, які колись і тепер живуть у ньому.
22/05/2013: Ренський Ігор - Київ
Туристичній компанії "Чудо тур" сердечно дякую за чудову ексурсію старим Львовом. Особлива подяка пану Ільку, який знає фантастично багато про своє місто, і тодо ж дуже розсудлива та мудра людина.
15/05/2013: Татьяна - Киев
Были с друзьями во Львове на майских праздниках. Катались на чудо-поезде (в первый день) и чудо-бусе (во второй день). Комфортная, увлекательная и познавательная экскурсия. Видно, что ее готовили люди, влюбленные в свой город. Во время экскурсии на чудо-бусе различные интересности рассказывали буквально про каждое здание. Огромное спасибо за вашу работу!
17/04/2013: Іван та Іра - Львів
Нам дуже сподобалась екскурсія на чудо поїзді. Рекомендуємо її всім!
22/11/2012: Pifon - Warsaw, Poland
Shame that we take the 1 hour tour on our last day - we should have start from that.
Lots of brief informations about places and points in old town, where we would never went by ourselves.
After the trip the town looked different...
9/05/2012: Janek - Poznan, Poland
..very convenient and budget option to explore the city
22/07/2011: Віктор -
Був декілька днів тому у Львові з братами, сестрами та батьками. Сподобалось. Брат навіть сказав, що місто дуже схоже на Європейський центр. Вразило усе - від аптеки до кав'ярень.
Дуже спасибі що ви є та процвітайте!!!)))
6/10/2010: Екатерина -
Спасибо за чудесные экскурсии! Ездили и на чудо-бусе, и на чудо поезде! На поезде даже 2 раза, так понравилось : )) Особенно нравится слушать музыку в промежутках между рассказами, она приятная и тематическая! До сих пор пытаюсь найти диск из чудо-буса..
30/08/2010: Дар`я -
Дякую, чудовий тур! Дуже гарна можливість ознайомитись з історичним центром міста. Дуже приємні враження від Львова!