Вибір мови:
Нас рекомендують
Lonely Planet

Про компанію

ТзОВ "Чудо Тур" створено в вересні 2008 року. Компанія позиціонує себе, як туристична компанія з в"їзного та внутрішнього туризму.

Родзинкою нашої діяльності є так звані "Чудо поїзд"  та "Чудо бус"- унікальні транспортні засоби, адаптовані для проведення екскурсій.

Концепція нашої діяльності є створення регулярних екскурсійних турів на транспортних засобах та  піших екскурсій. Така послуга існує у кожному туристичному центрі Європи і світу. В Україні це вперше і саме в нашому місті.

За період нашої діяльності вже реалізовано такі проекти: "Чудо поїзд", "Чудо бус", "Чудо гід" та "Чудо інфо". У серпні 2010 року вийшов у світ путівник нашими маршрутами "Фотогід Львів"

Q & A

Які документи засвідчують безпеку використання авто-поїзда?

Перш за все поінформуємо Вас, що Чудо поїзд виготовлений в грудні 2008 року в Німеччині компанією Road Trains TSCHU-TSCHU. Виробник видав сертифікат якості. Ще одним документом з Німеччини, є так званий ТЮФ сертифікат, який видає незалежний орган, що перевіряє якість.
В Україні поїзд проходив перевірку щодо відповідності українським стандартам і видано Сертифікат відповідності. Сертифікацію даного транспортного засобу здійснювало державне підприємство «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Лабораторні випробування проводила відповідна організація  - Центральне конструкторське бюро ЛАЗ.

Чи проходив транспорт техогляд? Коли? Ким він проводився?

Так, у відповідності до українського законодавства Чудо поїзд проходив технічний огляд транспортного засобу Інспекцією державного технічного нагляду Львівської обласної державної адміністрації. Талон техогляду прикріплений на передньому вікні як і у всіх транспортних засобів.

Який рівень безпеки поїзда? Чи є аварійні виходи?

Чудо поїзд – транспортний засіб призначений для екскурсійних турів Львовом, швидкість його руху мінімальна (до 25 км/год). Безпечність використання дорожнього поїзда засвідчують вище згадані документи.
Щодо аварійних виходів, то в кожному вагоні є сім дверей та ще три аварійні виходи обладнані та позначені у відповідності до чинних нормативів.

Чи здійснюється перед кожним виїздом авто-поїзда технічний огляд транспорту та медичний огляд водія?

Перед кожним виїздом Чудо поїзда з місця паркування, водій проходить медогляд в лікаря, а транспортний засіб перевіряє механік. Тільки після позитивних результатів перевірки, лікар та механік дозволяють виїзд транспортного засобу.