Пам’ятка туристу у Львові

 

Що може бути кращим, аніж подорожувати? Тільки подорожувати до Львова! Незабутня атмосфера міста,  затишними вуличками і старовинними будівлями підкорить ваше серце. Місто просто просякнуте духом старої Європи, а у повітрі відчувається подих історії. Мандруючи Львовом, наче переносишся у давні часи, і відчуваєш себе тогочасним мешканцем,  що неквапливо прогулюється містом. Львів точно не залишить вас байдужими.  Проте, щоб якомога краще відчути атмосферу міста та знайти найкращі місцини, ми склали для вас невеличку пам’ятку.

Найвідоміші місця уЛьвові

Існує дуже багато вже готових, складених туристичних маршрутів Львовом. Яким із них скористатися, або ж скласти свій особистий шлях – обирати лише вам. Проте, є у нашому місті деякі локації, відвідати, які просто зобов’язаний кожен турист та гість Львова.
Розпочати, краще за все, з самісінького серця міста Лева – площі Ринок та Львівської ратуші. Зробити яскраве селфі на фоні найвідомішої споруди – театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької. Всі ці об’єкти є пам’ятками національного значення, як, власне, і найбільш нестандартне туристичне місце Львова – Личаківське кладовище.
Безліч соборів, костелів, музеїв, пам’ятників та просто надзвичайних будівель чекає на вас у неймовірній подорожі вулицями славетного Львова, де кожна мить прогулянки наповнена яскравими враженнями і незабутніми моментами.

Яскраві емоції, або Львів гастрономічний

Поряд з історичними пам’ятками у Львові, користуються шаленою популярністю і колоритні, унікальні заклади, що вражають своєю атмосферою, – гастрономічні перлини нашого міста. Скуштувати місцевих смаколиків можна у десятках кафе, барів, ресторанів. Проте надзвичайних та автентичних місць не так багато.
Мабуть, найбільш характерний продукт та одна з візитівок міста – львівське пиво. Дізнатися все про історію львівських пивоварень та скуштувати крафтові сорти пива, можна у музейно культурному комплексі пивної історії “Львів’ярня”. Яскраві враження та задоволення для смакових рецепторів вам точно гарантовані.
Не менш популярним та особливим, абсолютно законно вважається і львівський шоколад. Приготований за особливими рецептами, з ним не зрівняється жоден інший шоколад. Він вразить всіх любителів солодощів! І де ж його куштувати, як не у справжній Львівський майстерні шоколаду?!
І, беззаперечно, найколоритніший заклад Львова – ресторан-кнайпа “Криївка”. Про нього знають, мабуть, не лише в Україні, але й у найближчому зарубіжжі, бо концепція закладу абсолютно унікальна. Оформлений у стилі “партизанського лігва”, ресторан одразу став одним з найпопулярніших місць Львова.

Не забути!!

У кожній подорожі є нецікаві та рутинні організаційні моменти, які, проте, треба ретельно планувати та організовувати. Адже без них не вийде повноцінно насолодитися будь-яким відпочинком. Отож перед тим, як їхати до Львова, сплануйте деякі моменти.
● Продумайте логістику подорожі: як дістатися до міста, трансфер самим містом, та зворотній шлях.
● Вирішіть питання з проживанням (бронювання готелю, хостелу тощо)
● Харчування. Краще б хоч приблизно уявляти, де і коли покуштувати смаколиків.
● Захистити себе у плані здоров’я- індивідуальна аптечка ніколи не буде зайвою.
● Обов’язково перевірити перед поїздкою наявність всіх необхідних дрібниць, себто зарядне, документи, гаманець та інше.
І після цього можна вже сміливо вирушати у подорож. А, і найголовніше- не забути запастися сувенірами славетного міста Лева.
Гарної усім подорожі!