Перш за все поінформуємо Вас, що Чудо поїзд виготовлений в грудні 2008 року в Німеччині компанією Road Trains TSCHU-TSCHU. Виробник видав сертифікат якості. Ще одним документом з Німеччини, є так званий ТЮФ сертифікат, який видає незалежний орган, що перевіряє якість.
В Україні поїзд проходив перевірку щодо відповідності українським стандартам і видано Сертифікат відповідності. Сертифікацію даного транспортного засобу здійснювало державне підприємство «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Лабораторні випробування проводила відповідна організація  – Центральне конструкторське бюро ЛАЗ.

Так, у відповідності до українського законодавства Чудо поїзд проходив технічний огляд транспортного засобу Інспекцією державного технічного нагляду Львівської обласної державної адміністрації. Талон техогляду прикріплений на передньому вікні як і у всіх транспортних засобів.

Чудо поїзд – транспортний засіб призначений для екскурсійних турів Львовом, швидкість його руху мінімальна (до 25 км/год). Безпечність використання дорожнього поїзда засвідчують вище згадані документи.
Щодо аварійних виходів, то в кожному вагоні є сім дверей та ще три аварійні виходи обладнані та позначені у відповідності до чинних нормативів.

Перед кожним виїздом Чудо поїзда з місця паркування, водій проходить медогляд в лікаря, а транспортний засіб перевіряє механік. Тільки після позитивних результатів перевірки, лікар та механік дозволяють виїзд транспортного засобу.